Доставка по всій Україні

Проводиться по 100% передоплаті після надходження коштів наложним платежем або готівковий розрахунок в офісі. Перевізник Нова Пошта або Укрпошта. Мінімальна сума замовлення від 50 грн. Відправки виробляються в будь-яку точку України, де є відділення перевізника. При відправці Новою поштою вартість доставки оплачується при отриманні вантажу по тарифам перевізника. Для отримання посилки необхідно пред'явити паспорт і номер декларації, який вам повідомить менеджер магазину після відправки вашого замовлення. У разі, якщо у вашому населеному пункті немає відділення Нової пошти, питання способу пересилання замовлення обговорюється з продавцем індивідуально.

Повернення товару

Повернення і Обмін товару проводиться протягом 14 днів з дня покупки товару, якщо він не був у вживанні (не порушена Заводська Упакока Оригінальних Картриджів) або має заводський брак, що підлягає експертній перевірці у авторизованого сервісного центру відповідного Виробника.
Вся інформація про сумісність, характеристиках і описі Товару на нашому сайті носить описовий характер і ми не несемо відповідальність за помилки і недостовірність даної інформації. Вся офіційна інформація щодо ресурсу і сумісності Витратних Матеріалів для принтерів знаходиться на офіційних сайтах відповідних Виробників.

Після Оплати товару Кур'єру, його Отримання на Складі Перевізника або в Пункті самовивозу претензії до Зовнішнього Виду і Комплектації Товарів не приймаються!

Якщо Ви розпакували Оригінальний Картридж, порушивши Заводську Упаковку (вона є пломби - ярлик і захистом від підробки, а також на пряму впливає на його ТОВАРНИЙ ВИД), то він підлягає поверненню або обміну тільки в разі наявності Заводського Браку, що підтверджено Офіційним Сервісним Центром Виробника картриджа.

При отриманні товару Обов'язково перевірте Цілісність Транспортної Упаковки Вашого Замовлення, Зовнішній Вид та Комплектність Товарів в отриманому Замовленні.

Будьте, будь ласка, гранично уважними при оформленні замовлення. Якщо у Вас є найменші сумніви щодо сумісності Витратних Матеріалів з Вашим друкуючих пристроїв - Наші менеджери готові Вас проконсультувати і кваліфіковано допомогти Вам з підбором Витратних Матеріалів (Картриджів, СНПЧ, Чорнило, Тонер, ЗІП) саме для Вашого принтера.Ми пропонуємо Вам тільки Офіційно ввезені в Україну Оригінальні витратні Матеріали і Високоякісні Сумісні Витратні Матеріали для друкуючих пристроїв. Ми гарантуємо Вам працездатність і відповідність заявлених Виробником характеристик для всіх товарів представлених на нашому сайті.

Відповідно з ст. 9 «Закона України о Захисту Прав Споживача».